Rrokulliset vetura rrugës për në Kodrën e Diellit (FOTO)


Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku ku një veturë ka humbur kontrollim dhe është rrokullisur në aksin për në Kodrën e Diellit.

Shoferi ka mbetur i lënduar, ndihma e shpejtë ka ardhur në vendngjarje e cila e ka tranferuar shoferin deri në spital.

Si ka ardhë deri tek aksidenti pritet të mësohen nga organet kompetente. Policia ka dalë menjëherë në vendngjarje dhe po kryen ekspertizën.

Baby Boo