Rrokulliset dhe merr flakë vetura në Mitrovicë


Një aksident ka ndodhur sot pasdite në fshatin Suhodoll të Komunës së Mitrovicës.

Sipas lexuesve, një veturë që i takon një kompanisë së taksive të kësaj komune, është rrokullisur, përcjell Fakte.

Pak minuta më vonë, vetura ka nisur të përfshihet edhe nga zjarri, por që për fat të mirë nuk ka ndonjë viktimë.

Baby Boo