Rrëfehet Blendi Fevziu: Ja cili është skandali më i madh në “Opinion”

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët më të suksesshëm dhe rrjedhimisht dhe më të komentuarit në Shqipëri. Emisioni i tij ‘Opinion’ ka më shumë se 20 vite që transmetohet në televizionin ‘Klan’ dhe është një nga emisionet politike më të ndjekura nga publiku shqiptar.

Baby Boo Tinex

Së fundmi gazetari i njohur i është përgjigjur ‘100 pyetjeve’ në një intervistë për revistën ‘Class’ ku ka zbuluar diçka më shumë për profesionin e tij, emisionin ‘Opinion’ si dhe për jetën e tij private.

Në njërën nga pyetjet atij i është dashur të tregojë skandalin ose sherrin më të madh që ka pasur në emisionin e tij.

“Ka pasur shumë. Por më i keqi është ai që më ka pasur mua si protagonist, jo ndonjë të ftuar. Sherri i Majit 2013 me Artan Lamen, kur unë i bërtisja ‘Pusho’. Kështu që s’ka nevojë të ngarkoj me përgjegjësi të ftuarit. E marrë vetë këtë përgjegjësi.”, ka treguar Blendi për gazetaren.

Ndërkohë kujtojmë që ky sherr bëri bujë në atë kohë dhe u komentua gjatë nga mediat dhe videoja e Fevziut u bë virale në rrjetet sociale.

Restorant Lumare