Rrahje masive në mes serbëve në Zubin Potok

olicia e Kosovës ka njoftuar se shtatë serbë janë përfshirë në një rrahje në Zubin Potok, ku si pasojë disa prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Gjashtë të dyshuar janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./Pacensure

Baby Boo