Rrahje brutale në një klub nate në Shkup


M.D.(29) nga Shkupi dje në orën 13.00 ka lajmëruar në polici se me 13.05.2018 rreth orës 1.30 në hyrje të një klub nate që gjendet afër Parkut të Qytetit, është sulmuar fizikisht nga disa persona të panjohur, transmeton Almakos.

Po ndërmerren masa dhe aktivitete për gjetjen e kryerësve dhe zbardhjen e tërësishme të rastit.

Baby Boo