Rita Ora publikon këngën e re, 100 mijë klikime në më pak se një orë


Rita Ora ka publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim me David Guetta, Gunna dhe Khea., “Bang”. Kënga ka marë më shumë se 100 mijë klikime për një orë.
Videoklipin Rita duket se e ka bërë në Prishtinë, ku shfaqet me xhubletën shqiptare dhe këpucët me flamurin shqiptar, të cilat i publikoi në ditën e Pavarësisë së Shqipërisë.

Këto veshje janë bërë me porosi për festimin e ditës së pavarësisë së Kosovës, duke treguar kështu që Rita nuk e harron anjëherë vendin e saj.
Vetë Vladrin Sahiti, stilisti i veshjes kishte shkruar më herët se ka krijuar këtë kryevepër për t’iu përshtatur asaj që këngëtarja ka bërë për vendin tonë.

Baby Boo