Rita Ora nga Los Angelos i kërkon mamasë recetën e gatimit pët “Speca me gjizë”

Rita Ora nuk ka lënë rast pa treguar se është mjaft fanatike e ushqimit tradicional shqiptar dhe se i pëlqen shumë kur ia gatuan e ëma.

Baby Boo

Së fundmi, ka qenë Vera ajo që ka publikuar një video në InstaStory teksa gatuan një nga pjatat më të preferuara të Ritës, “gjizë me speca”, për të cilën, ajo thotë se bija e saj i ka kërkuar edhe recetën se si ta gatuajë atë në Los Angeles.

Dita e radhës, Rita Ora ti më pyete se si ta rikrijosh gjizën me speca në Los Angeles, prandaj ja ku është”, ka shkruar nëna e këngëtares krahas videos.

Ndërsa Rita këtë recetë e ka shpërndarë për 16 milion ndjekësit e saj!


Restorant Lumare