Rita Ora flet për herë të parë për lidhjen me regjisorin 46-vjeçar: Unë rashë në dashuri

Këngëtarja britanike, 30 vjeç, tha për The Kyle dhe Jackie O Show të enjten se ishte në një “vend shumë të lumtur” me regjisorin e Zelandës së Re, 46 vjeç.
Ajo tha se Taika duket si ‘djali më argëtues’ deri më tani. “Po vd*es për ju të dy duke ju parë si çift. A është ai thjesht djali më argëtues ndonjëherë?”, pyeti Jackie. “Faleminderit shumë”, u përgjigj Rita.

“Unë mendoj se isha një vend kaq të mrekullueshëm, Australi, dielli po shkëlqente dhe ishte thjesht e natyrshme. Dhe unë jam vetëm në një vend shumë të lumtur”, tha Rita.
Por kur Jackie u përpoq të merrte më shumë detaje nga Rita, ajo mbylli pyetjet dhe e devijoi bisedën duke folur për udhëtimin e saj në Down Under.

Baby Boo

“A jeni në një nga vendet më të mira që keni qenë në një kohë të gjatë?”, pyeti moderatorja.
“Unë dua të kthehem [në Australi]”, u përgjigj ajo, duke folur anash për jetën e saj private. “Unë po përpiqem sa më shumë ta kuptoj…Unë me të vërtetë rashë në dashuri”, shtoi 30-vjeçarja.
Ajo madje tha se shpresonte që një ditë të shkonte në Australi me bazë ‘me kohë të pjesshme’.

Rita fluturoi në Sydney në shkurt për spektaklin The Voice Australia, pastaj u nis për në Los Angeles në fillim të qershorit.
Një burim i tha The Sun se çifti filluan të takoheshin fshehurazi në fillim të marsit.

“Ata kanë qenë çift që nga fillimi i marsit, por i kanë mbajtur gjërat në nivele të ulëta. Sidoqoftë, të gjithë miqtë e tyre e dinë për marrëdhënien – ata janë vërtet të dashuruar me njëri –tjetrin”, thonin burimet në atë kohë.
Këngëtarja e hitit Let You Love Me bëri debutimin e saj në tapetin e kuq me Taikan në premierën e The Suicide Squad në fillim të këtij muaji, në Los Angeles të Kalifornisë.