Rita Ora dhe ‘dhëndri shqiptar’ kërcejnë me flamurin kuq e zi në Londër (FOTO)


Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe i dashuri saj, Andrew Watt kanë marrë pjesë në Notting Hill Carnival në Londër.

Dhe të dy kanë kërcyer me flamurin shqiptar në festival.

Baby Boo

Videot janë publikuar nga Rita Ora në Instagram ku ‘dhëndri shqiptar’ mban në krahë flamurin kuq e zi dhe kërcen nën tingujt e muzikës.

Pak më vonë këngëtarja publikoi edhe një video ku kërcente edhe vetë me flamurin.