REPERI SHQIPTAR PUBLIKON FOTO, FLE ME ARMË POSHTË JASTËKUT

Ai është ndër reperët më të suksesshëm në Shqipëri, dhe me një karrierë të gjatë në botën e muzikës.

Baby Boo

Bëhet fjalë për Stresin i cili është njohur gjithmonë për tipin e tij prej “bad boy”.

Por një postim i bërë së fundmi ka tërhequr vëmendjen e rrjetit.

Reperi ka publikuar një foto ku shihet një armë që mban në shtrat.

“Natën fle më mirë kur e kam hekurin pranë.”- shkruan reperi në foton e armës poshtë jastëkut.