Receta natyrale për të pastruar mushkëritë, sidomos për duhanpirësit


Kjo është një recetë natyrale për të pastruar mushkëritë, e sidomos për duhanpirësit. Ja çfarë duhet të bëni:

Në një litër ujë do të hidhni:
100 gr gjethe pishe
pak xhenxhefill

Pasi te zjejnë i lemë për 2 orë, më pas i shtojmë lëng nga 2 limona ose portokall dhe
mjaltë organik. Mund të konsumoni 1filxhan çdo mëngjes!

Baby Boo