Reagon për herë të parë Bora Zemani: “Edhe Donaldi është njeri, s’e gjykoj“


Moderatorja Zemani u kërkon ndjekësve që të qetësohen dhe që të mos gjykojnë askënd, as Donald Veshajn pasi të gjithë gabojnë.

Baby Boo

Moderatorja Bora Zemani ka bërë reagimin e parë publik në lidhje me situatën që ka trazuar të gjithë Shqipërinë pasi Donald Veshaj, ish-i dashuri i saj nisi një lidhje të re me Beatrix Ramosaj, kur ajo ende e priste. Në një postim në “Instagram”, moderatorja Zemani u kërkon ndjekësve që të qetësohen dhe që të mos gjykojnë askënd, as Donald Veshajn pasi të gjithë gabojnë.