Reagimi i ish të fejuarës pasi Haxhi Krasniqi u shpall kampion bote


Haxhi Krasniqi është shpallur kampion bote në boks duke e mposhtur me nokaut kundërshtarin e tij gjerman, Domonic Boesel. Krasniqi me paraqitjen e tij bëri krenar gjithë shqiptarët, e fitores së tij iu gëzua edhe ish e fejuara Heidi Lushtaku.

Lushtaku në rrjetet sociale ka postuar imazhe nga ndeshja që u zhvillua duke ia bashkangjitur edhe jalë përkrahëse. Kur Haxhiu u shpall kampion një “Pooo” e madhe u tha nga ajo.

Haxhiu dhe Heidi ishin të fejuar, por i dhanë fund lidhjes së tyre, por me deklaratat e mbrëmshme lanë të kuptohet se ata gëzojnë raporte të mira mes vete.