Rasti i çuditshëm: Basketbollisti u testua për doping, rezultoi se është shtatzënë


Një nga ngjarjet më të çuditshme i ka ndodhur basketbollistit D.J Cooper.

FIBA kishte dënuar me dy vite jashtë parketit basketbollistin D.J Cooper, pasi ky i fundit kishte tentuar të mashtronte në analiza.Rasti ishte zbuluar pasi basketbollisti kishte rezultuar shtatzënë, dhe u kuptua se ai kishte përdorur urinën e të dashurës së tij, përcjell lajmi.net.Lojtari ishte pranë kalimit te një skuadër nga Bosnja asokohe (2019), por gjithçka dështoi pas testimeve.Ai doli pozitiv në hCG, që prodhohet nga gratë që janë shtatzëna.Rasti i Cooper vazhdon të jetë nga më të çuditshmit dhe qesharakët. Ai luajti me Monaco në vitin 2017. /Lajmi.net/

Baby Boo