Ramos qeshte teksa Salah po dilte jashtë (Video)


Lojtari i Real Madridit Sergio Ramos po qeshte teksa Salah po dilte jashtë. Ai u pa  dhe fotografua duke qeshur me gjyqtarin anësorë teksa Salah po dilte jashtë.
Lojtari më i mirë i sezonit tek skuadra e Liverpool, Mohamed Salah, u detyrua të zëvendësohej në minutën e 27-të pas një dueli me Sergio Ramos.

Ndryshe nga Cristiano Ronaldo i cili ngushëlloi egjiptianin teksa largohej me lot në sy, Ramos dukej mjaft gjakftohtë.

Madje, ai u pa edhe duke qeshur me gjyqtarin anësorë teksa Salah po dilte jashtë.

 

Baby Boo