Ramës refuzojnë t’i japin dorën 10 kryeministra në Samitin e NATO-s

Ish kreu i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu ka ironizuar situatën kryeministrit Rama në samitin e Nato-s, kur ky i fundit ka tentuar të takojë presidnetin francez Emmanuel Macron.

Teksa publikon një video, Spahiu shprehet se Ramën kanë refuzuar t’i japin dorën edhe 10 kryeministra të tjerë.

“O Zot sa turp! Shikoni si e injorojnë Edi Ramën dhe refuzojnë 10 kryeminsitra ti japin dorën”, shkruan Spahiu në përshkrimin e videos.

 

Baby Boo