Rama publikon fotot nga zemra e Vlorës dhe shkruan: S’është 3D jo

Qendra e Vlores, foto e shperndare nga kryeministri Rama

Kryeministri Rama ka publikuar mbrëmjen e sotme disa foto nga ”zemra e Vlorës” e rikonstruktuar tërësisht dhe thotë se ato nuk janë pamje “3D”.

“S’është 3D jo. Është zemra e VLORËS”, shkruan Rama teksa ndan fotot me ndjekësit në Facebook. 

Kujtojmë se kryeministri Rama prej ditës së premte ndodhet në jug të vendit, në një tur inspektimesh të kantiereve publike, nga Fieri, në Vlorë e Ksamil.

Baby Boo