Rama paralajmëron breshër mbi kutitë e votimit më 25 prill (VIDEO)

Vetëm 3 ditë para zgjedhjeve nacionale në Shqipëri, Socialistët janë të bindur se do të qeverisin edhe mandatin e ardhshëm.

Baby Boo Tinex

Edi Rama në Tiranë dhe se po e ndjenë breshërin që do të ndodh të dielën tek kutitë e votimit, njofton Klan Kosova.
Më shumë detaje, ndiqni kronikën e zgjeruar më poshtë:

Restorant Lumare