Rama irronizon Berishën dhe Bashën me video komike, i shndërron në ‘balerina’…


Krahas replikave të shpeshta në media, ironitë e politikanëve shqiptarë janë zhvendosur edhe në rrjetet sociale, ku etiketimet me video kanë qenë nga më të ndryshmet.

Përmes një video të shpërndarë në “Instagram”, kryeministri Edi Rama ka thumbuar opozitën, përfshirë ish-kryeministrin Sali Berisha, kreun e PD-së, Lulzim Bashën si dhe deputetë të tjerë, të cilët i ka shndërruar në “balerina”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Baby Boo