Rama ironizon Messin që humbi penalltinë, shihni foton që poston


Kryeministri Edi Rama ka ironizuar Messin pas barazimit ndaj Islandës.Pas përfundimit të së takimit Argjentinë- Islandë, ku amerikano-jugorët barazuan dhe Leo Messi humbi penalltinë ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama.

Ky i fundit ka postuar në faqen e tij të ‘Facebook’ një foto të portierit ku fytyra është e tij duke i pritur Messit penalltinë shoqëruar me disa emoji.

Baby Boo