Qëllon me armë një femër në Gjilan pastaj veten


Një person është arrestuar në Gjilan pasi që i njëjti ka qëlluar me armë zjarri viktimën femër dhe më pas ka qëlluar veten.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK.

I dyshuari ka pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Baby Boo