Publikohet fotografia e parë e Mustafës që kur rezultoi pozitiv me Covid-19

Është publikuar për herë të parë një fotografi e Kryetarit të LDK-së,Isa Musatafa, që kur ai rezultoi pozitiv me koronavirus.
Këtë e ka ndarë me miqtë në facebook, djali i tij Besniku ndërsa shihen duke respektuar masat an*ti-covid,distancën dhe bartjen e maskës.

Baby Boo