PUBLIKOHEN FOTOT E ANA MALAJT, VAJZËS QË GRABISTE KARBURANTE ME KUSHËRIRIN, ME ARMË DHE TË MASKUAR (FOTO)

Kjo është Ana Malaj, 31-vjeçarja nga Mallakastra e cila u arrestua ditën e sotme nga policia e Fierit, pasi është autorja e disa grabitjeve në disa karburante.

Baby Boo

Ana Malaj, së bashku me kushëririn e saj 22-vjeçar, shtetasin E.G i cili është shpallur në kërkim nga policia, grabisnin karburante në qytetin e Fierit.

Të dy këta shtetas, nën kërcënimin e armës, në datën 02.07.2018, në Levan, kanë vjedhur një pikë karburanti ku kanë marrë shumën prej 30000 lekësh të reja.

Screenshot_1.jpg

Restorant Lumare