Pse videoja e Romeo Veshajt për gazetarin është një kërcënim, e jo një kamera e fshehtë

Aktori i humorit, Romeo Veshaj ka bërë xhiron e rrjetit ditën e sotme teksa është filmuar duke kërcënuar dhe dhunuar gazetarin e emisionit “Thumbon”, Ronaldo Sharka. Rënë pre e një kamere të fshehtë, veshur me një xhup të zi dhe me një kapele të zezë, Romeo shihet i ulur në një bar-kafe, përballë gazetarit, të cilit nuk ngurron t’i bëjë presion.

Baby Boo

Tërësisht indiferent nga tavolinat e tjera, që janë të mbushura me klientë, Romeo ngre zërin teksa i kërkon llogari gazetarit për disa foto, duke e kapur madje edhe nga veshi. Askush nuk ndërhyn, as nga klientët e as nga stafi i lokalit! E gjithë kjo skenë dhune realizohet në ambientet e një lokali, në kuadër të një kamere të fshehtë të organizuar nga emisoni “Thumbon”, gjë për të cilën aktori i humorit supozohet se nuk është në dijeni.


Restorant Lumare