Pse nuk e kemi parë kurrë Leonora Jakupin në bikini dhe të ekspozuar?!


Leonora Jakupi është padyshim një nga femrat më të bukura shqiptare, titull që e mban prej vitesh dhe si duket nuk e ka ndërmend ta lëshojë.

Krahas muzikës e hiteve Leonora njihet edhe për stilin e veçantë të veshjes edhe në përditshmëri ku çdo herë shfaqet e kuruar në detaje dhe me shumë stil e veshje të shtrenjta.

Bukuroshja gëzon edhe forma të mira fizike por që nuk i ekspozon asnjëherë.

Artisten drenicase nuk e kemi parë ASNJËHERË në bikini ose të ekspozuar.
Në fotosesionet e saj jo se jo por edhe në rrjetet sociale pamjet nga pushimet i publikon gjithmonë me kujdes.