Pro apo kundër legalizimit të mar*ihuanës? Flet Kasami

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në “Click-Plus” është duke diskutuar rreth 100 ditshit të parë në qeveri.
I pyetur për legalizimin e mar*iuhuanës, kreu i Besë deklaroi se ai personalisht është kundër kësaj dhe nuk do të donte të votohej një ligj i tillë, duke e vlersuar, siç tha Kasami mund të ketë pasoja të ndryshme tek njerzit.

Baby Boo