Princi Harry dhe Meghan Markle kthejnë pas dhuratat në vlerë prej 11 milionë euroshe


Lajme

Kosovë

Sport

Futboll

Magazina

Cult

Ekonomi

Femra

Stili

Shëndetësi

Kuzhina

Auto

Teknologji

Fun

Kërko Punë

Arkiva

Marketing

MAGAZINA / YJET
Princi Harry dhe Meghan Markle kthejnë pas dhuratat në vlerë prej 11 milionë euroshe

11 minuta më parë 0 Shkepje
Princi Harry dhe Meghan Markle kthejnë pas dhuratat në vlerë prej 11 milionë euroshe
Princi Harry dhe Meghan Markle kanë kurorëzuar javë më parë lidhjen e tyre me martesë.

Në një dasmë glamuroze dhe të ftuar shumë personalitete të njohura botërore, dyshja janë martuar në një kështjellë të Londrës.

Natyrisht, çifti ka marrë dhurata të shumta që në total kapin vlerat prej 11 milionë eurove.

Por, princi dhe dukesha kanë rikthyer të gjitha dhurata pas që i kanë dhënë edhe bizneset e ndryshme si dhe mysafirët.

Në fakt, protokolli mbretëror nuk i lejojnë çiftet e sapo martuara të marrin dhurata për çështje të sigurisë absolute.

Gjithashtu pjesëtarët e familjes mbretërore nuk lejohet të krijojnë edhe lidhje emocionale përmes shpërblimeve të ndryshme, por që duhet të krijojnë raporte normale me miqtë.

Imazhe prej vendit ku do ta kalojnë muajin e mjaltit çifti mbretëror
Ndryshe, dyshja për muajin e mjaltit do të shkojnë në Fairmont Jasper Park Lodge në Alberta të Kanadasë. /Telegrafi