Policia jep detaje për rrahjen e mbrëmshme!


Më 11/02/2018, rreth orës 21:30 pranë restorant në rrugën “Boris Kidriç” në Tetovë, pas kremtimit të përvjetorit të ekzistimit të “Vojvodave”, një 15-vjeçar nga Tetova, i cili ishte me disa miq,u sulmua fizikisht nga një person i panjohur.

I mituri u godit në shpinë, pas së cilës sulmuesit ikën. Ato gjithashtu dëmtuan një dyqan me artizanale dhe një automjet në pronësi të AM (27) nga Tetova.

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë po merr masa për të zbardhur rastin.

Baby Boo