Policia jep detaje për aksidentin në Tetovë

Sot (29 janar) në ora 17 e 45 minuta në bulevardin ,,Iliria” tek mbikalimi hekurudhorë ka ndodhur aksident trafiku në mes të veturave të tipit ,,Mercedes,, me targa të Prilepit e drejtuar nga 25-vjeçari A.A. nga Prilepi dhe vetura e tipit ,,Mercedes,, me targa të Kumanovës e drejtuar nga 36-vjeçari B.M. nga Kumanova tha për Televizionin Koha zëdhënësi i policisë Fatmir Rexhepi.

Baby Boo

Gjatë aksidentit lëndime të lehta trupore ka marur voziitësi B.M. nga Kumanova i cili pas dhënjes së ndihmës mjeksore në spitalin klinik të Tetovës është lëshuar për mjekim shtëpiak tha zëdhënësi i policisë Fatmir Rexhepi.