Po përgatiste makinën për kokoshka, ja çfarë ndodhi pas disa sekondave (VIDEO)


Ky është momenti kur makina me kokoshka shpërthen dhe rrugët e lagjes mbushen me to.
Incidenti i filmuar ka ndodhur në qytetin kinez Shenyang në provincën Liaoning.

Sipas mediave lokale, një person po përgatiste makinerinë – përkatësisht po e ngrohte që të përgatis kokoshka, por në një moment ajo shpërthen dhe tërë kokoshkat shpërndahen nëpër rrugë.
Në shikim të parë, gjykuar nga pamjet e kamerave të sigurisë, personi që ishte afër makinerisë dukej sikur e ka pësuar me jetë, por pasi që tërë kokoshkat bien nëpër rrugë – ai “rishfaqet” pa ndonjë lëndim.

Baby Boo