PILOTI PËRPIQET TË ULË AVIONIN, PËRFUNDON NË…. (VIDEO)

Ky është momenti shokues kur një avion i vogël është përplasur teksa piloti po përpiqej ta ulte në brigjet pranë një liqeni.

Videoja është xhiruar në Norheimsund, Norvegji në 25 gusht dhe tregon avionin e vogël që përplaset pranë liqenit.

Gjithçka dukej mirë deri në momentin ku mjeti mbërrin në tokë dhe përplaset me një bordurë.

Nuk dihen akoma shkaqet e këtij aksidenti, ku ka mbetur i plagosur lehtë vetëm piloti 61-vjeçar./a.ç

Baby Boo