Pezullohet nga detyra policja “se*ksi” e Elbasanit – “O të degjeneruar, zero vr*asje vetëm në Parajsë ka”

Pëzullohet nga detyra Anisa Kostani, me detyrë nënkomisare e krimit ekonomik në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit. Masa ndaj polices “se*ksi” të Elbasanit erdhi për shkelje etike pasi Anisa Kostani përmes një postimi në rrjetet sociale shpërtheu në fyerje ndaj gazetarëve të cilët sipas saj po mundoheshin të njollosnin punën e policisë. Nënkomisarja Kostani rezulton të ketë shkelur nenin 116 të rregullores së policisë.

Baby Boo

Qëndrimet e forta të polices nga Elbasani ndaj gazetareve erdhën pak orë pas ngjarjes së rëncë që tronditi qytetin ku Madrity Ulqinaku u qëllua për vekje me silenciator sapo ishte ngritur nga një lokal në bulevardin kryesor të Elbasanit. Anisa Kostani u bë e njohur disa muaj në media jo vetëm për bukurine dhe linjat e saj se*ksi por më së shumti sepse ndau me publikun dashurine për gjarperinjte me të cilën ndante pjesën më të madhe të kohës se saj të lirë.