Petrovski quan “pijanec” Agim Jonuzin, ai largohet nga Tv studio

Analisti politik Agim Jonuz u largua nga debati në emsionin “Samo Vistina” në Kanl 5, ku si debutues kishte Filip Petrovskin.

“Ata më thonë që unë jam i vetëpëlqyer, por mendoj se edhe ju e pëlqeni veten kur shikoheni para pasqyrës”i tha Jonuz bashkëbiseduesit, por Petrovski reagoi me fjalët “Ju keni pirë pak para emisionit”. Kaq u desht që Agim Jonuz ta lëshoj emisionin.

Udhëheqësja u përpoq të qetësonte situatën, por Jonuz la mikrofonin dhe u largua./Pa Censurë

Ndiqeni videon nga minusta 31:50.

Baby Boo