Përmbyset vetura në rrugën Bervenicë Radiovcë, një i lënduar

Në aksin e rrugës Bervenicë – Radiovcë është përmbysur një veturë e tipit Volkswagen Vento shkruan TOP24.

Baby Boo

Vetura është vetaksindentuar dhe është përmbysur ndërsa në veturë ka qenë drejtuesi i mjetit i cili ka marë lëndime trupore. Shkaqet e aksindentit ende nuk dihen. top24