fbpx

Përlotet gjatë emisionit – Albërie Hadërgjonaj rrëfen historinë prekëse me të ëmën

E ftuar mbrëmë në emisionin Oxygen me Besim Dinën në Klan Kosova, këngëtarja e famshme Albërie Hadërgjonaj ka rrëfyer një histori shumë prekëse me të ëmën.

Këngëtarja e famshme shqiptare është bërë me lot në sy derisa po e rrëfente një histori me të ëmën e saj, e cila ende jeton në Deçan – prej nga edhe vjen Albëria.

“Kur isha verës sivjet, ajo më hodhi ujë, se e ka zakon më hedh ujë që me i ardh vitin tjetër prapë. U mërzita shumë, e dola edhe njëherë nga makina, e ju ula në gjunjë a besoni. E i thash s’të dal borxhit kurrë. Jam në dasma thuajse çdo natë dhe nuk ha asnjë gjë në dasma se e di që në 2 e në 3 e ke zgjuar. E më thotë po tutem po të mbyt ndokush se ti me para”, ka rrëfyer pastaj Albëria duke qeshur.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.