Përfshihet nga zjarri një autobus në Drenas

Një autobus është përfshirë nga zjarri në fshatin Arllat të Drenasit.
Mediat mësojnë se rasti ka ndodhur rreth orës 12:00, dhe se nga zjarri nuk ka persona të lënduar.
Zjarrfikësit dhe policia tashmë janë në vendngjarje.

Baby Boo