Përdorimi i tepruar i “photoshop”, Enca përfundon në mediat britanike

Tabloidi britanik “Daily Mail”, ka publikuar foton e disa përdoruesve të Instagramit që e teprojnë me “photoshop-in”.

Baby Boo

Këtij spektri nuk i ka munguar dhe këngëtarja e njohur Enca Haxhia. Në foton e publikuar shikohet Enca, në dy pamje paralele.

Në njërën shihet e veshur me një fustan ngjyrë vishnjë dhe duket tepër e bëshme. Ndërsa nga krahu tjetër shihet po me të njëjtën fustan, por me linja thuajse perfekte.