Përdhunohet një vajzë 11-vjeçare nga babai i shoqes së saj!

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-10-12 15:37:54Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Një vajzë 11-vjeçare dje është përdhunuar nga babai i shoqes së saj.

Siç njofton Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), në stacionin policor të Prilepit, A.H. ka denoncuar se me 31 maj rreth orës 9 vajza e tij ka shkuar mysafir te shoqja e saj ku nga ana a babait të shoqes, R.Ç. (39) është përdhunuar, transmeton Portalb.mk.

Policia njofton se personi është arrestuar, është kryer skpertizë në vendngjarje dhe po merren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Baby Boo