Pas ndarjes nga Alex, Jennifer Lopez kthehet te ish- i dashuri


Jennifer Lopez dhe ish i dashuri i saj Ben Affleck “po planifikojnë të rilidhën përsëri” pasi që “kaluan mirë” me njëri tjetrin gjatë një koncerti humanitar“Ata kanë folur shumë me njëri-tjetrin”, tha një burim për lidhjen e tyre.
Ben Affleck është fotografuar bashkë me ish të dashurën e tij Jennifer Lopez afër një makine derisa kaluan vikendin së bashku.

Nuk duket hera e fundit që dy ish të dashurit kanë ndezur zërat për një ribashkim të tyre.
Lopez (51) dhe Affleck 48 pas këtij takimi planifikojnë edhe takime të tjera që nga kjo mesjavë, ka raportuar revista People.