Pas fitores së PS-së në Shqipëri, Çiljeta Xhilaga ka një reagim

Ajo ka bërë një reagim pas rezultatit të zgjedhjeve në Shqipëri.

Baby Boo

Çiljeta Xhilaga i është gëzuar fitores së Edi Ramës nga Partia Socialiste.

Gjatë fushatës zgjedhore ajo tregoi se mbështetjen e saj e ka Erion Veliaj e duke e quajtur edhe si njeri me zemër të madhe.

Ndërsa, sot këngëtarja ka publikuar një video teksa ka shkruar se e kishte këmbën e mbarë.

“E paskam pasur këmbën e mbarë aty domethënë”, shkroi Çiljeta në postim.

Ndryshe, Edi Rama, është fitues i trefishtë i zgjedhjeve në Shqipëri dhe kryeministër aktual për momentin.