Parashikimi javor i motit

Ditët në vijim na pret mot shumë i ftohtë, me temperature minimale minus 14 gradë.
Nga dita e hënë pritet mot stabil dhe i thatë me erë të përforcuar.

Temperaturat minimale gjithkund do të jenë nën zero, madje do të zbresin deri në minus 10 gradë.

Të dielën dhe të hënën paraqitje të mjegullës, ndërsa nga dita e martë priten rreshje dëbore.

Baby Boo