fbpx

Parashikimi i motit për sot në Maqedoninë Veriore

Moti sot në Maqedonin Veriore do të jetë me vranësira mesatare, në pjesën perendimore të vendit do të mbizotrojnë vranësira të shoqëruara me reshje të dobëta të borës. Do të fryej erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperatura gjatë ditës do të lëviz prej -8 deri 1 gradë Celsius.

Edhe në Tetovë do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë gjatë ditës deri më -3 gradë ndërsa gjatë natës pritet që temperatura të zbresë deri më -11 gradë Celsius.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.