Parashikimi i motit


Moti sot në mëngjes do të jetë i ftohët, gjatë ditës me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryj erë mesatare nga drejtimi perëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -10 deri në -2 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 4 deri në 11 gradë.

Baby Boo

Në Shkup moti në mëngjes do të jetë i ftohtë, gjatë ditës me diell dhe vranësira të vogla. Temperatura minimale do të ulet në -8, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 5 gradë Celsiusë.