Pamjet tashmë janë bërë virale – Leo Messi dhe Antonela me kërcimin e tyre latin, ‘vodhën’ vëmendjen në festën e kombëtares së Argjentinës…

Lojtarët e kombëtares së Argjentinës festuan me të afërmit e tyre në një klub në qytetin. Por shfaqjen e vodhën Lionel Messi dhe Antonella Roccuzzo me kërcimin i tyre latin në qendër të pistës.

Ndoshta klima në Paris është negative për shkak të kursit të dështuar europian të Paris Saint-Germainit, por çdo rikthim në Argjentinë, tashmë shënon një festë të pafund për Lionel Messin.

Legjenda argjentinase shijoi apoteozën absolute me shokët e tij në ndeshjen e parë të Albicelestes pas fitimit të Kupës së Botës dhe të nesërmen, ai ishte në një klub nate ku e gjithë ekipi kombëtar festoi ribashkimin e tyre. Dhe në fakt, duke luajtur!

Baby Boo