Pamje të reja nga festa e ditëlindjes së Sara Hoxhës

Influencerja festoi ditëlindjen e saj të 29-të.
Dhe, Sara Hoxha ka ndarë momente të tjera nga festa derisa iu ka shkruar një përshkrim.
‘Kurr mos u rrit’, shkroi Sara teksa në hashtag vendosi numrin 29 e cila tregoi se ka mbushur plot 29 vite.

Ndërkohë prej të gjitha fotografive të postuara mund të shohim edhe një në përqafim të reperit, Ledri Vula të cilët duken të lumtur pranë njëri-tjetrit.
Ndryshe, Sara festoi ditëlindjen në një festë më shumë të ftuar nga fytyra të njohura publike.

https://www.instagram.com/p/CQb2s9iLC9l/?utm_source=ig_web_copy_link

Baby Boo