Pajtohen dy kunatat më të famshme në botë

Meghan Markle dhe Kate Middleton kanë vendosur të pajtohen, duke lënë pas keqkuptimet familjare.
Një burim tha për “US Weekly” se Meghan dhe Kate po shkojnë shumë mirë dhe kanë komunikuar gjatë me njëra-tjetrën kohët e fundit. Marrëdhënia e tyre nuk ka qenë kurrë kaq e aftërt.

Baby Boo

Dukeshat kanë folur me njëra-tjetrën që pas lindjes së Lilibet dhe po punojnë për marrëdhënien e tyre për hir të familjes.
Ndërkohë që Meghan dhe Kate janë pajtuar, Princi William dhe Princi Harryn vazhdojnë të mos kenë të njëjtin komunikim si dikur.