‘Paguan 132 mijë dollarë natën’ Melinda Gates ‘arratiset’ në ishullin përrallor në Karaibe pas divorcit

Ish-bashkëshortja tashmë e bashkëthemeluesit të Microsoft Bill Gates, Melina Gates, ka marrë me qira ishullin Calivny në Grenada, Karaibe, ku paguan 132 mijë dollarë për një natë.

Baby Boo

Mediat bëjnë me dije se buja që bëri në media lajmi për divorcin nga Bill e kanë detyruar Melindën të kërkojë disa pushime për të qenë larg zhurmës së krijuar.
Bill dhe Melinda tani janë thirrur në gjyq për të ndarë pasurinë e tyre që arrin shifrën e 130 miliardë dollarëve.

Ata kanë deklaruar se pavarësisht ndarjes, do të vazhdojnë të punojnë bashkë për menaxhimin e fondacionit të bamirësisë.

Restorant Lumare