Pacolli: Jam frikësuar se shteti im do të bëjë një akt terrorist ndaj aeroplanit tim


Deputeti Behgjet Pacolli ka arritur në Prishtinë duke thënë se është ndie i frikësuar, pas siç tha ai, presioneve që iu bënë nga institucionet e vendit.

Baby Boo

Ai për më tepër tha se është frikësuar se do të sulmohet aeroplani i tij, njofton Klan Kosova.

“Unë fluturoj me një fluturake ku nuk kam asnj/ forcë dhe jam frikësuar prej institucioneve të shtetit tim që do të mund të kryejnë ndonjë akt terrorist drejt aeroplanit tim dhe kam devijuar e kam shkuar në Tiranë. Ditën që jam nisur për me ardhë në Kosovë e kam bërë testin dhe ka dalë negativ”.