Oriola Marashi ngelet beqare

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti i Kombëtares Eros Grezda, një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizz-it, duket se nuk po jetojnë çastet më të bukura. Dyshimet për një krisje të mundshme të marrëdhënies të tyre lindën pasi ata nuk e ndjekin më njeri-tjetrin në rrjetet sociale.Por ajo që vihet re në profilin e Oriolës është fakti se ajo vijon të mbajë fotot që ka postuar në kohën kur është fejuar me Erosin, rreth muajit qershor 2020.

Baby Boo Tinex

Pas fejesës ata u vendosën në Kroaci për të bashkëjetuar dhe vendimi për t’u fejuar erdhi pas muajve të karantinës, që i kaluan bashkë në shtëpinë e futbollistit 25-vjeçar.

Restorant Lumare