Oferta nga ISIS: Vajza në shitje, e virgjër, e bukur, 12-vjeçe – ja sa kushton..


Shpallja në një aplikacion është sa trishtuese, aq edhe e papranueshme: Vajza në shitje, është e virgjër, e bukur, 12 vjeçe. Çmimi i saj ka arritur në 12 mijë e 500 dollarë dhe së shpejti do të shitet.

Ky është postimi në gjuhën arabe që u shfaq në një bisedë të koduar së bashku me reklama për armë dhe pajisje taktike. Biseda u shpërnda me Associated Press nga një aktivist nga komuniteti Yazidi, gratë dhe fëmijët e të cilit janë duke u mbajtur si skllave seksi nga ana e ekstremistëve, shkruan The New Post.

Ndërsa grupi i Shtetit Islamik po humbet territorin në kalifatin e tij të vetëshpallur, kontrolli mbi seksin është rritur duke mbajtur rreth 3 mijë gra e vajza të skllave seksi. Kliko linkun me poshte dhe shiko torturat qe ju bejne..

Baby Boo